Lokale organisasjoner

JCI Norway er organisert med lokalforeninger rundt omkring i landet.  Per dags dato har vi 12 lokalforeninger.

Interessert i å starte en JCI lokalforening i ditt område? Ta kontakt med JCI Norway for en uforpliktende samtale og nærmere informasjon.

 

Lokalforeninger

Trondheim
Lokalforening:  JCI Evolution
Nettside:  www.jcievolution.no
E-post:  Evolution@jci.no
Facebook.com/jcievolution

Molde
Lokalforening: JCI Molde
Nettside:  www.jcimolde.no
E-post:  molde@jci.no
Facebook.com/jcimolde

Kristiansund
Lokalforening: JCI Kristiansund
Nettside:  www.jcikristiansund.no
E-post:  kristiansund@jci.no
Facebook.com/jcikristiansund

Ålesund
Lokalforening: JCI Ålesund
E-post:  alesund@jci.no

Ørsta Volda
Lokalforening: JCI Ørsta Volda
E-post:  orstavolda@jci.no

Stavanger
Lokalforening: JCI Sandnes
Nettside:  www.jci.no/sandnes
E-post:  sandnes@jci.no
Facebook.com/jcisandnes

Bergen
Lokalforening: JCI Bergen
E-post:  bergen@jci.no
Facebook.com/jcibergen

Kristiansand
Lokalforening: JCI Kristiansand
E-post:  kristiansand@jci.no

Drammen
Lokalforening: JCI Drammen
Nettside:  www.jcidrammen.no
E-post:  drammen@jci.no
Facebook.com/jcidrammen

Oslo
Lokalforening: JCI Oslo
Nettside:  www.jcioslo.no
E-post:  oslo@jci.no
Facebook.com/jcioslo

Lokalforening: JCI Oslo International (click to visit our page her on www.jci.no)
Nettside: www.jci.no/oslointernational
E-post: oslo.international@jci.no
Facebook.com/jcioslointernational
JCI Oslo International er en forening under oppstart.

Lokalforening: JCI Innovation
Nettside:  www.jciinnovation.no
E-post:  innovation@jci.no
Facebook.com/innovationjci

Hamar
Lokalforening: JCI Hamar
Nettside:  www.jcihamar.no
E-post:  hamar@jci.no
Facebook.com/jcihamar